Bitcoin a kryptomeny zadarmo

Bitcoin a kryptomeny zadarmo

Čo môže byť lepšie, ako si prísť na Bitcoin a kryptomeny zadarmo? Sledujte našu pravidelne aktualizovanú rubriku a získajte novinky z prvej ruky! Bitcoin sa za niekoľko rokov stal najviac diskutovanou technológií dneška. Nechce sa vám hneď investovať do niečoho, o čom ani presne neviete, o čo ide? Tak v tom prípade je táto rubrika pre vás. Ukážeme vám spôsoby, ako získať kryptomeny zadarmo.

Jedným z obľúbeným spôsobov sú takzvané airdrop. Airdrop je akcia, pri ktorej sa držiteľom určitých kryptomena, napríklad Ethereum, ponúka získanie novej kryptomena úplne zadarmo. Ako to funguje a prečo by to spoločnosti stojace za kryptomeny robili? Ide o istú formu reklamy. Ak sa napríklad stanete fanúšikom tokenu na Facebooku, získate malé množstvo kryptomeny zadarmo.

V neposlednom rade sa nesmie zabúdať ani na Faucet. To sú aplikácie na telefón alebo počítač, ktoré ponúka výmenou za vykonanie jednoduchých akcií zlomok Bitcoin alebo iné kryptomena. Tú si potom môžete poslať na svoju adresu a ohmatať si, ako celý svet kryptomeny funguje.