1xBit pridáva LINK, OMG a BAT

Vedúce kryptomenová stávková a online kasíno platforma 1xBit nedávno oznámila pridanie troch známych a vysoko hodnotených kryptomien LINK (Chainlink), OMG (OmiseGO) a BAT (Basic Attention Token) na svoju platformu.

1xBit – unikátna platforma pre kryptostávkovanie

Viac ako 20 kryptomien je teraz dostupných pre výbery a vklady na platforme 1xBit a počet podporovaných kryptomien neustále rastie. Zoznam kryptomien na platforme 1xBit sa teraz rozšíril o LINK, OmiseGO a BAT, čo určite poteší mnohých krypto entuziastov.

Tieto kryptomeny spolu s BTC, Ethereum, Ripple, Litecoinom a mnohými stablecoinmi, môžu byť perfektne využité na stávkovanie na športové udalosti alebo na hranie online kasína.

Viac o LINK, OMG a BAT tokenoch

LINK

LINK, jedna z nedávno pridaných kryptomien, je viac-účelová kryptomena s vlastným LINK ekosystémom a LINE tokenovov ekonomikou. Vyvíja ju japonská spoločnosť Chainlink, špecializujúca sa na smart-contracts. Začínajúc ako mobilná aplikácia pre posielanie správ, LINE sa postupne pretransformoval na globálny “smart” portál a ekosystém, v ktorom sa využívajú LINK tokeny. LINK môže byť využitý na kúpu fyzického i digitálneho zbožia a ponúka mnoho výhod v LINK ekosystéme, a nachádza sa na mnohých krypto burzách. V dobe vzniku tohto článku sa LINK token nachádza na 16. mieste na coinmarketcap.com s kapitalizáciou viac ako 940 miliónov dolárov.

OMG

Ďalším novo pridaným tokenom je OmiseGO s vlastnou OmiseGO sieťou, postavenou na Ethereum sieti. OmiseGo kryptomena stojí na Proof-of-Stake koncepte na decentralizovanej siety s architektúrou Plasma. To umožňuje nízko nákladové zabezpečenie siete a škálovateľnosť a takmer okamžité menové prevody s off-chain protistranami. Podľa informácií z coinmarketcap.com, hodnota jedného OMG tokenu je 1,53$ s trhovou kapitalizáciou 214 milónov dolárov.

BAT

Poslednou kryptomenou, resp. digitálnym aktívom, pridaným na 1xBit, je BAT alebo i Basic Attention Token. Tento token postavený na Ethereum blockchaine môže byť používaný medzi inzerentmi, vydavateľmi a používateľmi vďaka špeciálne vytvorenému, open-source prehliadaču Brave, zameranému na súkromie používateľa. BAT sa nachádza na 34. mieste na coinmarketcap.com s trhovou kapitalizáciou takmer 300 miliónov dolárov (299 mil. $ v čase písania článku). BAT má však podľa expertov potenciál stať sa jednou z najznámejších a najvyužívanejších kryptomien na svete.

Buďte na čele sveta kryptomien s 1xBit

1xBit je neustále sa vyvíjajúca online kryptomenová stávková kancelária a kasíno, založená v roku 2016, ktorá si úspešne vydobila svoje miesto na iGaming trhu. Nasledujúc najnovšie trendy vo svete kryptomien, 1xBit rozširuje svoj zoznam podporovaných kryptomien a digitálnych aktív aby vám spríjemnila a zefektívnila váš pôžitok z online stávkovania a kasína.

 

Exit mobile version